Укр
+38 (044) 201 01 07

АНАЛІТИКА АНАЛІТИКА

Як отримувати клієнтів з Інтернету Як бізнесу регулярно отримувати нових клієнтів з Інтернету

Що робити, якщо у вас компанія з розгалуженою мережею філій, і ваша задача — збільшити потік клієнтів в кожному регіоні? При цьому вам важливо розуміти, скільки всього приходить заявок і звідки. Така задача може бути актуальною для мережі ресторанів, готелів або підприємств з широкою дилерською мережею по всій Україні.

09.08.2020

Как ищут недвижимость в Киеве Дослідження попиту на житлову нерухомість у Києві та області 2019-2020

Які операції з нерухомістю цікавлять користувачів Інтернету в Києві та Київській області найчастіше. Як змінився попит на нерухомість в березні-квітні 2020 року, в зв'язку з карантином. І як шукають нерухомість в Google - дізнаєтеся з нашого дослідження.

02.07.2020

Исследование спроса на витамины Дослідження онлайн-попиту на вітаміни в Україні: що болить у споживача

Із дослідження ви дізнаєтеся, хто цікавиться вітамінами в Інтернеті, що і де шукають користувачі, а також які можливості відкриває поточна економічна ситуація. Висновки зроблені на основі даних за 2019 рік.

02.07.2020

НАШ YOUTUBE-КАНАЛ

Як залучати проєкти від 100 тис дол Outbound та inbound маркетинг: як бізнесу вижити сьогодні

Як маркетингу взаємодіяти із продажами, щоб перетворювати у клієнтів компанії зі свого wish-листа? У цьому добре розібрався Дмитро Лисицький, CEO в компанії Influ2, яка спеціалізується на account-based маркетингу та продажах.

02.07.2020

Маркетинг чи продажі White Sales: як управляти продажами в умовах невизначеності

Ти зараз на передовій. І твоєму бізнесу потрібні методи управління продажами, які б працювали в умовах як стабільності, так і невизначеності. Ми вирішили розібратися у цьому питанні разом із Валентином Яроменко – CEO в White Sales і співвласником Creators.city.

26.06.2020