«Ольшанський і партнери» – цифрове консалтингове агентство. Ми займаємося просуванням бізнесу в інтернеті. Тобто, знімаємо ваш головний біль за все, що має відношення до ваших продажів і вашого іміджу в інтернеті.


1. Послуги

Сфера наших послуг включає всі доступні можливості для збільшення продажів, оптимізації внутрішніх процесів, поліпшення і захисту репутації перших осіб і брендів, побудови довгострокових відносин з покупцями, реклами.

Ми робимо: пошукове просування, рекламні кампанії, піар і маркетинг в соціальних мережах, управління репутацією, юзабіліті, збільшення конверсії, розробку CRM-систем. Все вище перераховане – це комплексне просування вашого бізнесу в інтернеті.


2. Ми

Президент компанії – Олександр Ольшанський – двічі «Людина року в українському інтернеті» за версією експертів ринку (AIN.ua). Ольшанський венчурний інвестор, один з творців проекту zakaz.ua, і президент компаній imena.ua і Mirohost.

«Ольшанський і партнери» – один з організаторів найбільшої в Східній Європі IT-конференції iForum.

Ми працюємо переважно з клієнтами з України та США.

Публічні особи компанії: Олександр Ольшанський (президент), Ольга Речкіна (директор), Олександр Федотов (заступник директора).